מסבא איציק ועד נוי השדה

היי, אני נוי ואספר לכם את הסיפור שמאחורי "נוי השדה"

שמי נוי הדס, בת 32, נשואה, אמא ל-3, דור שלישי למשפחת חקלאים, וחקלאית גאה בעצמי. לפני 11 שנים, כשהייתי בת 21, מתוך חלום בדיוני כנגד כל הסיכויים, הקמתי את רשת "נוי השדה", רשת חקלאית למכירה ישירה של תוצרת איכותית, שהוקמה מתוך אידיאל עקרוני וחד משמעי - להעניק לחקלאי הישראלי בית, ולחקלאות הישראלית במה. "נוי השדה" הוקמה על טהרת האהבה לחקלאות הישראלית ואהבת הארץ, ועובדת במודל מכוון של תמיכה בחקלאות הישראלית.
עקב הקשיים הרבים שחוויתי בתור ילדה למשפחת חקלאים, חלמתי להצליח דווקא בתחום הזה, דווקא בתור אשה ודווקא בגיל צעיר.
הדרך לא הייתה קלה, אך האהבה שלי לעולם החקלאות היא בדמי, ועל כן, היום הרשת מונה 13 סניפים הפזורים ברחבי הארץ, 2 מרכזים לוגיסטיים ייעודיים להפצת משלוחים טריים וטובים, שנארזו באהבה גדולה והגשימו להרבה אנשים חלומות בדרך, ואתר אונליין למשלוחי פירות וירקות המוביל בישראל.
"נוי השדה" היא חלום שהתגשם - בית ראוי לחקלאות הישראלית שדרכו הפירות והירקות הטובים שלנו מקבלים מקום של כבוד.
רציתי לספר לך, שבכל יום מגיעים אלינו החקלאים הטובים ביותר מכל רחבי הארץ ומקבלים שכר הגון וראוי עבור תוצרתם, חקלאים שמבחינתם נוי השדה היא משפחה. תודה גדולה שאתם חלק ענק מהמשפחה.
מבחינתי, הכל התחיל בשנת 1967.
סבא שלי, סבא איציק, אז בחור צעיר מלא חלומות, החל את דרכו החקלאית במושב שאר ישוב שבצפון הארץ.
במטעים יפהפיים, רחבי ידיים, כמו שרק חקלאות ישראלית יכולה להיראות, סבא החל לגדל אפרסקים, נקטרינות, שזיפים ותפוחי עץ מתוך אהבת אמת לחקלאות הארצישראלית, שהיוותה מימוש כל פסגות שאיפותיו.
כשאבא שלי גדל והתחתן עם אמא, גם הוא הוקסם מהעסק המשפחתי, רצה להמשיך את תורתו של סבא והחל למכור את התוצרת בשוק הסיטונאי. בעתיד הרחוק גם הוא רצה לטעום את טעם החקלאות, וכיום אבא מגדל את התותים הכי טעימים בעולם, ללא שום ריסוס, באבן יהודה. תותים שנמכרים בלעדית ברשת נוי השדה.
בתור ילדה, אהבתי את המושב בכל ליבי. זכרונות הילדות שנאספו בי במיוחד היו כאלה בהם אני צועדת בין מטעי האפרסקים במושב, קוטפת את הפרי היישר מן ההעץ, מריחה את הריח הממכר וטועמת את הטוב של הארץ הזו.
כבר אז ידעתי שזהו מקומי. הרי טעם של פרי טרי, ישראלי, מדהים, מזכיר לי את הילדות ואת כל מה שמיוחד בטבע. כי זה בעצם פלא. כל פרי, כל ירק, זה עולם שלם.
בכל פעם שהייתי עוברת בין חנויות הירקות והפירות בארץ, הרגשתי שלא נותנים מקום לתוצרת איכותית מספיק. בחלומי ראיתי מול עיני את חנות החלומות, אחת כזאת שיש בה, לצד עגבניות טריות ומלפפונים עם פרח בקצה, גם פאק צ'וי טרי, נבטי חמניה, פפאיה ירוקה ובטטה סגולה. חציל שבבוקר נקטף מהשדה וכבר עכשיו מונח על המדף, נוצץ ומבריק, שניתן לראות את ההשתקפות בו. תותים טעימים, חזקים עם ריח ממכר של טל הבוקר. חנות שאתה מטייל בה ומרגיש כאילו אתה קטפת את התוצרת בעצמך. ולא מצאתי אחת כזאת.
כאן החלו השורשים הראשוניים של החזון שמאחורי נוי השדה.
כשגדלתי, הגעתי למסקנה שיש עוד כמוני בארץ - עוד אנשים שצמאים לסחורה איכותית, טרייה באמת ובריאה יותר, זאת לצד חווית קנייה מרגשת, נוחה, עם שירות אדיב ולא מתפשר. אנשים שרוצים לטעום את העולם, להכין מתכונים עם חומרי גלם איכותיים ומיוחדים.
לאחר ניסיון של מכירת התוצרת של אבא וסבא בשוקי איכרים ברחבי הארץ, החלטתי שאם כל כך הרבה אנשים נהנים מהתוצרת שלנו, אנסה להגשים את חלום ילדותי.

תודה שאתם חלק מהחלום

כיום ל"נוי השדה" יש 13 סניפים מדהימים, כולל סניף אאוטלט ייחודי, בעיצוב משגע עם הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. כל סניף הוא מוקד של אהבה ללקוחותינו, שממלאים את ביתם בתוצרת איכותית במיוחד, טובה ובריאה. כל כך טעימה, שילדים מעדיפים לאכול מנגו של נוי השדה במקום שוקולד. ובזה עשינו את שלנו.
מה שמיוחד אצלנו ברשת הוא, שבכל בוקר מגיעה תוצרת טרייה וחדשה לכל חנות. תוצרת שנקטפה בסמוך למועד הגעתה. לא קיים פרי או ירק שיונח על המדף לפני שטעמנו אותו בעצמנו ווידאנו שהוא טעים וטרי ועומד בסטנדרט הגבוה של נוי השדה. אנו מאמינים בשירות לבבי אמיתי, בבריאות ובחקלאות הישראלית. אנו עובדים מול החקלאים הטובים והאיכותיים בארץ, ודואגים להביא את הסחורה הטובה ביותר מכל קצוותיה - מהדרום, מהצפון מהשרון ומהמרכז.
בשנת 2017, לאחר ביקוש רב למשלוחים עם תוצרת שלנו, עמלנו רבות כדי לתת לכם את חווית קניית הפירות והירקות אונליין הטובה ביותר בישראל.
אתר האינטרנט של נוי השדה למשלוחים, הוא המוקפד ביותר שקיים היום. הרעיון מאחורי האתר הוא, שכשתפתחו את הארגז תרגישו כאילו קטפתם את התוצרת בעצמכם. המשלוח נארז בקפידה במרכז הלוגיסטי הייעודי שלנו בשילוב טכנולוגיה מתקדמת, בדגש על הפריטים הטריים והטובים ביותר, ארוז בצורה אסתטית ושמורה ומגיע עד לביתכם על ידי שליח אדיב, בצי רכבים מקורר. אנו מבטיחים לכם, שכל משלוח נארז לאחר מחשבה ואהבה גדולה, כדי שתהנו בביתכם עם משפחתכם מירקות ופירות בריאים וטעימים. בנוסף, הרחבנו את סל המוצרים שלנו, כך שתוכלו להוסיף לארגז מוצרי מעדנייה איכותיים המובילים בעולם, מאפים טריים, מוצרי חלב וגבינות של שטראוס ועוד ועוד על מנת לקבל משלוח מושלם, שישלים לכם כל מה שתרצו.
כיום, "נוי השדה" הינה רשת משפחתית אמיתית, ששומרת על מורשת העבר וחושבת תמיד אל עבר העתיד.
אז תודה שאתם חלק מהאידיאלים, חלק מהמשפחה וחלק מהחלום.

ממני באהבה גדולה,
נוי