היי, אני נוי, ואני רוצה לספר לכם את הסיפור שמאחורי "נוי השדה".

הכל התחיל בשנת 1967.

סבא שלי, סבא איציק, אז בחור צעיר מלא חלומות, החל את דרכו החקלאית במושב שאר ישוב שבצפון הארץ.

במטעים יפהפיים, רחבי ידיים, כמו שרק חקלאות ישראלית יכולה להיראות, סבא החל לגדל אפרסקים, נקטרינות, שזיפים ותפוחי עץ מתוך אהבת אמת לחקלאות הארצישראלית שהיוותה מימוש כל פסגות שאיפותיו.

כשאבא שלי גדל והתחתן עם אמא, גם הוא הוקסם מהעסק המשפחתי, רצה להמשיך את תורתו של סבא והחל למכור את התוצרת בשוק הסיטונאי. בעתיד הרחוק גם הוא יירצה לטעום את טעם החקלאות, וכיום אבא מגדל את התותים הכי טעימים בעולם, ללא שום ריסוס, באבן יהודה. תותים שנמכרים בלעדית ברשת נוי השדה.

בתור ילדה, אהבתי את המושב בכל ליבי. זכרונות הילדות שנאספו בי במיוחד היו כאלה בהן אני צועדת בין מטעי האפרסקים במושב, קוטפת את הפרי היישר מן ההעץ, מריחה את הריח הממכר וטועמת את הטוב של הארץ הזו.

כבר אז ידעתי שזהו מקומי. הרי טעם של פרי טרי,ישראלי, מדהים, מזכיר לי את הילדות ואת כל מה שמיוחד בטבע. כי זה בעצם פלא. כל פרי, כל ירק, זה עולם שלם.

 

עובדי נוי השדה

בכל פעם שהייתי עוברת בין חנויות הירקות והפירות בארץ הרגשתי שלא נותנים מקום לתוצרת איכותית מספיק. בחלומי ראיתי מול עיני את חנות החלומות, אחת כזאת שיש בה, לצד עגבניות טריות ומלפפונים עם פרח בקצה, גם פאק צ'וי טרי, נבטי חמניה, פפאיה ירוקה ובטטה סגולה. חציל שבבוקר נקטף מהשדה וכבר עכשיו מונח על המדף, נוצץ ומבריק שניתן לראות את ההשתקפות בו. תותים טעימים, חזקים עם ריח ממכר של טל הבוקר. חנות שאתה מטייל בה ומרגיש כאילו אתה קטפת את התוצרת בעצמך. ולא מצאתי אחת כזאת.

כאן החלו השורשים הראשוניים של החזון שמאחורי נוי השדה.

כשגדלתי, הגעתי למסקנה שיש עוד כמוני בארץ- עוד אנשים שצמאים לסחורה איכותית, טרייה באמת ובריאה יותר, זאת לצד חווית קנייה מרגשת, נוחה, עם שירות אדיב ולא מתפשר. אנשים שרוצים לטעום את העולם, להכין מתכונים עם חומרי גלם איכותיים ומיוחדים.

לאחר ניסיון של מכירת התוצרת של אבא וסבא בשוקי איכרים ברחבי הארץ, החלטתי שאם כל כך הרבה אנשים נהנים מהתוצרת שלנו, אנסה להגשים את חלום ילדותי.

נוש

החנות הראשונה, שהייתה "חנות קטנה ומטריפה" הוקמה ביהוד. בהמשך הוקמה החנות השנייה בפרוייקט "שוק צפון" ברמת החייל שבתל אביב בעיצוב משגע והקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. אחריהן נפתחו באותו קו עיצובי ורמת שירות וטריות, זו אחר זו- גבעת שמואל, שוהם, נס ציונה, ראש העין ומודיעין. כיום ל"נוי השדה" יש שבעה סניפים מדהימים (ועוד שלושה בהקמה), כל סניף הוא מוקד של אהבה ללקוחותינו שממלאים את ביתם בתוצרת איכותית במיוחד, טובה ובריאה. כל כך טעימה שילדים מעדיפים לאכול מנגו של נוי השדה במקום שוקולד. ובזה עשינו את שלנו.

מה שמיוחד אצלנו ברשת הוא שבכל בוקר מגיעה תוצרת טרייה וחדשה לכל חנות. תוצרת שנקטפה בסמוך למועד הגעתה לחנות. לא קיים פרי או ירק שיונח על המדף לפני שטעמנו אותו בעצמנו ווידאנו שהוא טעים וטרי ועומד בסטנדרט הגבוה של נוי השדה. אנו מאמינים בשירות לבבי אמיתי, בבריאות ובחקלאות הישראלית. אנו עובדים מול החקלאים הטובים והאיכותיים בארץ, ודואגים להביא את הסחורה הטובה ביותר מכל קצוותיה- מהדרום, מהצפון מהשרון ומהמרכז.

לאחר ביקוש רב למשלוחים עם תוצרת שלנו, היעד הבא היה להגיע למקומות נוספים ברחבי הארץ. עמלנו רבות כדי לתת לכם את חווית קניית הפירות והירקות אונליין הטובה ביותר. אתר האינטרנט

של נוי השדה למשלוחים הוא המוקפד ביותר שקיים היום. הרעיון מאחורי האתר הוא שכשהלקוח ייפתח את הארגז הוא ירגיש כאילו בחר את התוצרת בעצמו. המשלוח נארז בקפידה בדגש על הפריטים הטריים והטובים ביותר. ארוז בצורה אסתטית ושמורה ומגיע עד לביתו של הלקוח על ידי שליח אדיב. אנו מבטיחים לכם שכל משלוח נארז לאחר מחשבה ואהבה גדולה כדי שהלקוח יהנה בביתו ועם משפחתו מירקות ופירות בריאים וטעימים.

כיום "נוי השדה" הינה רשת משפחתית אמיתית ששומרת על מורשת העבר וחושבת תמיד אל עבר העתיד.

תודה שאתם חלק מהחלום.

Asset 1

המשלוח נארז באהבה ובקפידה

Asset 2

משלוח טרי עד לבית הלקוח

Asset 3

תוצרת חקלאית טרייה ואיכותית

Asset 4

חקלאות ישראלית אמיתית