הסבר על המועדון, צבירת CASHBACK ומימוש נקודות

חבר המועדון

חבר המועדון של “נוי השדה” הוא ייחודי ומשתלם. ולפני הכל- הוא חינמי ללקוחותינו בסניפים ולנרשמים לאתר! על כל קנייה באתר או בסניפים צוברים נקודות בסך 3 אחוז מערך הפירות הטריים וכל מחלקת הירקות בקנייה, שניתן לממש בכל זמן שתרצו באופן פשוט ויעיל. את הנקודות שצברתם ניתן לראות ב”איזור האישי” באתר, ותוכלו לבחור כמה נקודות לממש או האם להמשיך לצבור בכל פעם מחדש. הכי משתלם להיות חברים של נוי!

כמובן! חבר המועדון שלנו הוא ללא עלות.

צבירת נקודות בסך 3% מערך הקנייה, על כל מחלקת הפירות הטריים וכל מחלקת הירקות באתר ובסניפים! בנוסף, חברי המועדון נהנים ממבצעים, הנחות והטבות ייחודיות לחברי מועדון בלבד!

ניתן לצפות ביתרת הנקודות בחשבון ב”איזור האישי” באתר, וכן גם בשלב האחרון של ביצוע ההזמנה- שם ניתן לבחור כמה נקודות תרצו לממש או לצבור מתוכן. כמו כן, יתרת הנקודות תופיע גם בקבלה המוצמדת למשלוח.

הנקודות על הקנייה החדשה ייתווספו לחבר המועדון לאחר שקילת המוצרים בפועל בקופה, ולאחר מכן אוטומטית תוכלו לראות אותן באתר. בנוסף, למשלוח תוצמד חשבונית שבה כתוב כמה נקודות צברתם.

כן! חבר המועדון פעיל גם באתר וגם בסניפים באופן זהה. על כל קנייה שתעשו, לא משנה אם זה באתר או בסניפים תוכלו לממש ולצבור את הנקודות.

נקודה אחת שווה שקל אחד.

לכל שאלה ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו בוואטסטפ 050-9193388 או בדף צרו קשר באתר.