בדקו שהמשלוחים שלנו מגיעים אליכם

בחרו כתובת מלאה* (לדוגמא: שלמה אבן גבירול 4, תל אביב יפו)
הובלת המשלוחים בצי רכבים מקורר

הובלת המשלוחים בצי רכבים מקורר

אנו מתחייבים שתקבלו את המשלוח המושלם בצורה אופטימאלית! לנוי השדה צי רכבים מקורר ששומר על כל המוצרים שבמשלוח בתנאים הטובים ביותר כך שתרגישו את הטריות, האיכות, והטעם הנפלא עד אליכם הביתה.

שירות לקוחות עד הלילה

שירות לקוחות עד הלילה

חשוב לנו לתת שירות נהדר ללקוחותינו! שירות הלקוחות של נוי השדה זמין וקשוב, בימים א'-ה', מ-7:00 עד 22:00 ובימי שישי עד 14:00, כדי להעניק לכם מענה מהיר ושירות נפלא. ניתן לפנות אלינו בוואטסאפ: 050-9193388. אנחנו כאן בשבילכם - תמיד! להקשיב ולתת שירות איכותי מהלב.

פריסת משלוחים רחבה ומגוון מוצרים עצום

פריסת משלוחים רחבה ומגוון מוצרים עצום

חשוב לנו להגיע לכולם! אנו מגיעים למספר ישובים עצום בארץ, ועובדים במרץ על הרחבת אזורי החלוקה שלנו כל הזמן! השארו מעודכנים. בנוסף - חשוב לנו להעניק לכם מבחר גדול ככל האפשר, כך שתוכלו להוסיף למשלוח הפירות והירקות האיכותיים גם מוצרי מאפייה טריים, חלב וגבינות, מגוון עצום של מוצרי מעדנייה ועוד ועוד!

צבירת Cashback בכל קנייה

צבירת Cashback בכל קנייה

בכל קנייה צוברים נקודות מועדון - כל נקודה שווה שקל! על כל קנייה באתר או בסניפים, צוברים נקודות בסך 3% מערך הקנייה מקטגוריות "פירות טריים" ו"ירקות גינה" בלבד על מוצרים שאינם במבצע. ניתן לממש החל מ-30 נקודות בקנייה, בכל זמן שתרצו באופן פשוט ויעיל. את הנקודות שצברתם ניתן לראות ב"איזור האישי" באתר, ותוכלו לבחור כמה נקודות לממש, החל מ-30 נקודות בקנייה, או להמשיך לצבור בכל פעם מחדש. הכי משתלם להיות חברים של נוי!

משלוחים מהיום להיום

משלוחים מהיום להיום

משלוחים טריים מהיום להיום בזמן שנוח לכם! מזמינים משלוח של נוי ומקבלים מהר ככל הניתן בשעות שאתם בוחרים! קיימים 3 חלונות זמנים לבחירתכם בכל יום לרוב אזורי החלוקה שלנו! בנוסף, יש לנו שירות בלעדי שנקרא "משלוח לפנות בוקר", הבחירה המושלמת למי שרוצה שיחכה ליד הדלת משלוח מושלם מיד כשמתחילים את היום!

בית לחקלאות ישראלית

בית לחקלאות ישראלית

נוי מעודדת חקלאות ישראלית! נוי השדה הוקמה מתוך אידיאל עקרוני וחד משמעי - להעניק לחקלאי הישראלי בית, ולחקלאות הישראלית במה. בכל יום מגיעים אלינו החקלאים הטובים ביותר מכל רחבי הארץ עם תוצרת טרייה ואיכותית ומקבלים שכר הגון וראוי עבור תוצרתם. חקלאים שמבחינתם נוי השדה היא משפחה. נוי חקלאית בעצמה, ודור שלישי לחקלאים - ומגדלת בכל שנה תותים מדהימים באבן יהודה.

מוצרי חלב, מאפייה, מעדניה ועוד

מוצרי חלב, מאפייה, מעדניה ועוד

לא רק פירות וירקות! חשוב לנו להעניק לכם מבחר גדול ככל האפשר, כך שתוכלו להוסיף למשלוח הפירות והירקות האיכותיים גם מוצרי מאפייה טריים, חלב וגבינות, מגוון עצום של מוצרי מעדנייה ועוד ועוד!

מגוון רחב, איכות, וטריות בלתי מתפשרת

מגוון רחב, איכות, וטריות בלתי מתפשרת

הפירות והירקות שלנו מגיעים בוקר בוקר, נבחרים בקפידה, נארזים באסתטיות, בדגש על טריות, נקיון ואיכות בלתי מתפשרת. בנוסף אצלנו תוכלו להשיג מוצרים שאין בכל מקום. אנחנו תמיד ראשונים בכל החידושים!